ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Světelná a projekční technika - SWEFOG / Vysoce výkonné mlhovače a hazery

Švédská firma Swefog píše svoji historii od poloviny 90. let, kdy byla založena ve Filipstadu, malém městě, ležícím ve střední části Švédska cca. 300 km na západ od Stockholmu. Místní tradiční hodnoty, jako ochrana životního prostředí nebo preciznost a spolehlivost švédských výrobků, se odráží ve filozifii firmy. Swefog Technology Group AB založila svůj úspěch na prvotřídní kvalitě bez kompromisů. Postupně se propracovala mezi leadery na trhu se špičkovými průmyslovými atmosferickými hazery a výrobníky klasické mlhy pro profesionální účely.
 
Firma Swefog čerpá z bohatých tradic strojařské výroby v místním regionu. Veškeré komponenty si Swefog vyrábí ve svém závodě a nepoužívá žádné OEM součásti. Všechny finální výrobky, opouštějící brány továrny, jsou montovány stejným způsobem, jaký používají renomované světové automobilky u svých top značek; finální kompletace výrobku probíhá manuálně a každý výrobek je posléze náročným způsobem testován a prověřován. Produkty Swefog se vyznačují nejen mimořádně kvalitním řemeslným zpracováním a manufakturní pečlivostí ale také použitím moderních technologií.
 
Swefog se specializuje se na výrobu atmosférických hazerů, které pracují na zcela odlišném unikátním principu, než-li běžné hazery ostatních výrobců. V současnosti se již vyrábí 4. generace těchto atmosférických generátorů, jejichž výhodou je okamžitý start bez doby zahřívání a nulová kondenzace vodního oparu nebo tolik problematické mastnoty, provázející používání běžných výrobníků umělé mlhy. Výrobky Swefog naleznou díky těmto vlastnostem uplatnění v náročných průmyslových provozech a s úspěchem je využívají přední Tv studia a filmové ateliéry.