ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

JBL VTX v Česku

 
 
MÁTE ZÁJEM O ZAKOUPENÍ, OTESTOVÁNÍ NEBO ZAPŮJČENÍ SYSTÉMU JBL VTX? KONTAKTUJTE NÁS NA E-MAILOVÉ ADRESE INFO@AUDIOMASTER.CZ.

Co je to VTX?

VTX je vlajkovou lodí v line array systémech značky JBL.

Ze všech úspěchů, které firmy JBL zaznamenala za dlouhou řadu let své existence je řada VTX skutečným milníkem v praktické aplikaci kreativního inženýrství. VTX je novou generací v line array systémech a zvěstuje novou éru výkonu, systémové integrace a uživatelské přívětivosti.

Podepřen četnými patenty v technologii měničů, zvukovodů a závěsů, systém VTX využívá i mnohých dalších technologií zesilovačů, DSP, ovládání a správy systému od sesterských společností v Harman Professional.

Největší přednosti systému:

  • Špičkový zvuk
  • Jednoduché a rychlé věšení
  • Obrovské možnosti nastavení systému
  • Snadná obsluha a nastavení
  • Přijatelná cena

Modely

V25-II V25-II-CS V20 V25 S25
Plnohodnotný třípásmový line array komponent se systémem zavěšení ASM Suspension Plnohodnotný třípásmový line array komponent se zavěšením Compression Suspension Kompaktní třípásmový line array komponent s vysokou směrovostí Plnohodnotný třípásmový line array komponent s vysokou směrovostí Kompaktní dvojitý 15“ subwoofer pro zavěšení s možností kardioidní konfigurace
         
S28 G28 F12 F15 F18S
Plnohodnotný dvojitý 18“ subwoofer pro zavěšení s možností kardioidní konfigurace Plnohodnotný dvojitý 18“ subwoofer pro použití na zemi s možností kardioidní konfigurace 12“ univerzální prémiový pasivní bi-amp reprobox s technologií Differential Drive, 1200 W 15“ univerzální prémiový pasivní bi-amp reprobox s technologií Differential Drive, 1200 W Kompaktní 18“ prémiový pasivní subwoofer s technologií Differential Drive, 2000 W
 

Kde jste mohli slyšet VTX?

Kde uslyšíte VTX?

  • další akce se připravují

Jak ovládat VTX?

Systém JBL VTX se nastavuje a ovládá přes síť prostřednictvím softwaru HiQnet PERFORMACE MANAGER.

Mrkněte na výuková videa o Performance Manageru a naučte se programovat profesionální line array systémy JBL!

 
MÁTE ZÁJEM O OTESTOVAT SYSTÉM JBL VTX NA VAŠÍ AKCI? KONTAKTUJTE NÁS NA E-MAILOVÉ ADRESE INFO@AUDIOMASTER.CZ.
 
 

VTX ve světě