ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - YELLOWTEC / Zařízení pro snímání zvuku a studiové příslušenství

Yellowtec GmbH je německá společnost, zaměřená na integraci systémů určených pro vysílací průmysl. Produkce Yellowtec se zaměřuje především na chytrá a inovativní řešení určená pro rozhlas, televizi a mediální aplikace. Odborníky často oceňovaná značka se snaží vždy posouvat konstrukční i designovou laťku prostřednictvím základní otázky „je toto opravdu nejlepší řešení?“.
Vzhledem k tomu, že se vysílací průmysl stává stále složitějším, snaží se Yellowtec, navzdory tomuto trendu, vytvářet intuitivní výrobky, které komplikovanou a komplexní techniku přetvářejí v jednoduše použitelná zařízení. Zkrátka – dělají práci svých uživatelů jednodušší a pracovní prostředí elegantnější.

V portfoliu značky najdeme sofistikovaná zařízení v podobě reportážních mikrofonů, jež jsou schopné snímaný materiál rovnou zaznamenat na vyměnitelné paměťové médium, High Definition zvukové karty vybavené pokročilými levelingovými algoritmy, kompaktní a přehledné odbavovací mixpulty, či hybridní POTS/ISDN/IP telefonní ústředny, bez nichž se neobejde žádné interaktivní vysílací studio. Neschází ani programovatelné hlasové procesory, díky kterým se každý moderátor může spolehnout na to, že jeho hlas bude mít ve studiu vždy originální, nezaměnitelný a především dokonalý zvuk.

Vedle chytrých zařízení, nadupaných pokročilými technologiemi a elektronickými kouzly však neschází ani druhá produkční linie, zahrnující zdánlivě jednoduché výrobky, jejichž hlavním smyslem je usnadnit svému uživateli život. Sem patří různé flexibilní a plně nastavitelné stolní mikrofonní stojany, držáky monitorů, úchyty a prvky studiového či „On Air“ signalizačního osvětlení.