ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - WORK LIFTERS / Teleskopické zvedáky, stativy a věže bezkonkurenční kvality

Work Lifters je průkopníkem unikátního výrobního procesu, který dal vzniknout teleskopickým věžím bezkonkurenční kvality použitelnými napříč odvětvími. V nabídce výrobce najdete více než 20 modelů, ze kterých můžete vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

Work Lifters je součástí španělské společnosti Equipson S.A., která byla založena roku 1995 a je oddaná profesionálnímu audiu a osvětlování. Skrze svou hlavní značku WORK® nabízí řadu exkluzivních produktů navržených tak, aby uspokojily potřeby uživatelů. Dnes je Equipson S.A. jednou z nejdůležitějších společností tohoto odvětví ve Španělsku. Její dynamika a zkušenost jí umožňuje růst a stávat se během let stále silnější a současně mezinárodně uznávanou.

Během posledních let rozvíjel Equipson své oddělení výzkumu a vývoje. Toto oddělení má své vlastní středisko určené výhradně vývoji produktů WORK®. Tato obrovská investice přispěla významně k dynamickému vývoji značky. Její úspěch na veletrzích profesionálních produktů jasně ilustruje kvalitu know-how firmy.

Proces zlepšování kvality též prodělal výrazné změny. Firma nejen navrhuje nové produkty, ale neustále vylepšuje ty existující, přičemž bere v úvahu názory uživatelů. Staráme se o celkový design produktů od součástek až po povrchovou úpravu. Nová výroba začíná vždy až po kompletní revizi produktu.

Jako uznání této strategie výzkumu a technologického rozvoje získala společnost Equipson S.A. podporu Ministerstva průmyslu, energie a turismu.