ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - WORK / Skutečně kvalitní technologie za skvělou cenu

WORK PRO je součástí španělské společnosti Equipson S.A., která byla založeba roku 1995 a je oddaná profesionálnímu audiu a osvětlování. Skrze svou hlavní značku WORK® nabízí řadu exkluzivních produktů navržených tak, aby uspokojily potřeby uživatelů.
Dnes je Equipson S.A. jednou z nejdůležitějších společností tohoto odvětví ve Španělsku. Její dynamika a zkušenost jí umožňuje růst a stávat se během let stále silnější a současně mezinárodně uznávanou.
 
Během posledních let rozvíjel Equipson své oddělení výzkumu a vývoje. Toto oddělení má své vlastní středisko určené výhradně vývoji produktů WORK®. Tato obrovská investice přispěla významně k dynamickému vývoji značky. Její úspěch na veletrzích profesionálních produktů jasně ilustruje kvalitu know-how firmy.
Proces zlepšování kvality též prodělal výrazné změny. Firma nejen navrhuje nové produkty, ale neustále vylepšuje ty existující, přičemž bere v úvahu názory uživatelů. Staráme se o celkový design produktů od součástek až po povrchovou úpravu. Nová výroba začíná vždy až po kompletní revizi produktu.
 
Jako uznání této strategie výzkumu a technologického rozvoje získala společnost Equipson S.A. podporu Ministerstva průmyslu, energie a turismu. 
 
Mnoho informací, zdrojů a novinek lze najít na blogu s názvem Make It WORK.