ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - NEUTRIK / Vysoce kvalitní, spolehlivé a inovativní konektory

Ve světě existuje jen několik málo značek, které by měly ve svém oboru tak významné, nezpochybnitelné a neotřesitelné postavení, jako má výrobce elektronických konektorů Neutrik.
Firma, jež vznikla v roce 1975 v Liechtenštejnsku, má dnes své výrobní či dodavatelské kapacity také v USA, Velké Británii, Francii, Číně, Hong Kongu, Indii nebo Německu a disponuje exkluzivními distribučními sítěmi v 80 zemích celého světa.

Původní idea – dodávat špičkové a inovativní produkty, jež budou těžit z nejnovějších poznatků mechaniky i elektroniky a být díky tomuto přístupu vždy
„o jeden krok napřed“ postupem doby vyústila v řadu vlastních originálních patentů, jež byla následována velkým počtem výrobních licencí, které Neutrik udělil svým partnerům i konkurentům.

Je nezpochybnitelným faktem, že zákazníci
konektory Neutrik trvale vnímají jako jasný etalon kvality, podle kterého se poměřují produkty ostatních výrobců. A nutno přiznat, že se téměř nestává, aby produkt se značkou Neutrik nebyl automaticky také považován za špičkový produkt ve své třídě. Jednoduše řečeno – pokud audio profesionál mluví o konektorech, má vždy na mysli Neutrik.

Svědčí o tom ostatně také skutečnost, že řada registrovaných obchodních názvů produktů značky Neutrik se postupem času zažila jako obecné označení určitého typu konektoru. Za všechny jmenujme například:
etherCON®, powerCON®, či speakON®.

Produktové portfolio značky zahrnuje celou škálu signálových konektorů pro audio, video, lighting, neschází samozřejmě ani konektory datové, napájecí a speciální, pro průmyslové aplikace. Součástí výroby jsou rovněž patchboxy, patch panely i kabeláž pro jejich propojení, switche pro optické datové přenosy, široká paleta příslušenství, redukcí, adaptérů a impedančních transformátorů.

Firma produkuje všechny typy konektorů používaných v audio sféře: XLR, TRS, TS, RCA, BNC, SpeakON, PowerCON, PowerCON 32A, PowerCon TRUE1, EtherCON a OpticalCON. Mezi produkty najdeme také speciální konektory pro multimediální přenos dat – USB, HDMI, FireWire, D-Sub v profesionálním provedení s mechanickou pojistkou. V portfoliu neschází ani speciální studiové patchbaye a propojovací kabely s konektory Bantam.

Veškerá výroba odpovídá podmínkám norem ISO 9001-2008, což zákazníkům zaručuje setrvalou, stabilní kvalitu a z ní plynoucí spolehlivost. Vedení firmy bylo rovněž oceněno významným certfikátem konformity SQS.

Produkty této značky koupíte u našich
DEALERŮ.