ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - DYNAUDIO / Profesionální studiové monitory

Značka Dynaudio měla od začátku náskok díky skutečným technologickým inovacím a průkopnickým řešením. Výzkum fázové a tranzientní odezvy bylo pole po dlouhou dobu ostatními výrobci neorané a firma Dynaudio prokázala, že lineární frekvenční odezva není jediným parametrem definujícím dobrý reprobox. Ideální časová a dynamická charakteristika se ukázala být stejně tak důležitá.
 
Od té doby značka Dynaudio představila mnoho řad reproboxů, z nichž mnohé jsou dodnes považovány za referenční standard, za všechny jmenujme např. The Evidence.
 
Wilfried Ehrenholz, spoluzakladatel firmy Dynaudio, říká, že výrobce reproboxů může produkovat skutečně výjimečné bedny, jen pokud vyvíjí vlastní měniče. Proto jsou boxy Dynaudio unikátní kombinací inovativní technologie měničů, supermoderní výroby a skutečné řemeslné zručnosti.
 
Ve středu zájmu firmy Dynaudio je vždy zákazník, neboť zákazník je skutečným zaměstnavatelem pracovníků firmy. A ti provádějí svou práci se zřetelem nejen na zákazníka, ale také na životní prostředí – to vnější i to vnitřní. Pro Dynaudio životní prostředí znamená nejen recyklace odpadů ale také sociální zodpovědnost a starání se jeden o druhého.