ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - DRENKELFORT / High-end software a hardware pro televizní stanice, divadla a studia

Společnost Drenkelfort Audio Engineering se v průběhu posledních let etablovala jako významný německý výrobce špičkových softwarových a hardwarových řešení určených pro profesionální aplikace. Významná část jejích produktů míří do oblasti broadcastingu a TV vysílání, proto v jejím portfoliu najdeme produkční a odbavovací software i hardwarové vybavení, které je speciálně přizpůsobeno specifickým potřebám vysílacího provozu. Významné uplatnění si však výrobky Drenkelfort našly také v divadlech či filmových nebo hudebních studiích.

Speciální důraz je při vývoji nových produktů kladen na maximální integritu a plynulost pracovních postupů, snadné vyřešení speciálních požadavků jednotlivých provozů a také na spolehlivost a bezpečnost, zejména v případě záznamu neopakovatelných a nereplikovatelných situací při živém nahrávání.
Zákazník díky tomu těží z rozsáhlých zkušeností výrobce, na jehož technickou podporu se může vždy plně spolehnout.

Produktové portfolio Drenkelfort zahrnuje vícekanálové HW/SW odbavovací systémy (EventDriver AV) pro použití v rozhlase, TV, divadlech, či při jiných hudebních událostech, multitrackové SW produkční audio editory (trackCaster), SW aplikace pro jednoduchou editaci reprortážních příspěvků (ClipCaster) a vícekanálový SW audio recorder s automatickým redundantním paralelním záznamem (eventRecord).

Výrobce se může pochlubit významnými referencemi od tak prestižních uživatelů, jako jsou: ZDF, ORF, WDR, NDR, Bavaria Filmstudios, Oper Graz, DOM Radio Köln, Landestheater Linz, Deutsches Nationaltehater Weimar, University of Applied Sciences Bonn a dalších.
 
Produkty této značky koupíte u našich DEALERŮ