ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková a konferenční technika - ART / Procesory, mikrofonní předzesilovače, DI boxy a zařízení pro úpravu zvuku

Společnost ART (Applied Research and Technology) byla založena v roce 1984 skupinou hudebníků, zvukových inženýrů a studiových nadšenců. Od svého vzniku usiluje o nalezení rovnováhy mezi skvělým výkonem a přijatelnou cenou prostřednictvím inovativních audio produktů, které jsou navrženy striktně s ohledem na potřeby každého hudebníka.
 
Produktové portfolio značky ART by se dalo rozdělit do tří oblastí. První z nich představují analogové procesory – kompresory, předzesilovače, ekvalizéry, channel stripy a crossovery, jež ve své třídě nabízejí vždy ten nejvýhodnější poměr ceny, zvukové kvality a spolehlivosti. Jednotlivé produkty se často mohou pochlubit vlastnostmi, funkcemi i parametry, které konkurenční výrobky nemají buď vůbec, nebo jsou dostupné až v několikanásobně vyšších cenových hladinách. Jde například o plynule nastavitelnou vstupní impedanci, elektronkové obvody s měnitelným anodovým napětím, M/S matrix, automatické ladění vokálů Antares AutoTune či digitální ADAT a USB výstupy.
 
Druhá produkční oblast firmy ART zahrnuje velkou skupinu výrobků nabízející chytré řešení řady problémů, které hudebníky, DJs a zvukaře dost často trápí. Jedná se o distributory Phantomového napájení, studiové patchbaye, kanálové splittery, izolátory, předzesilovače pro gramofony, AB/Y přepínače, sluchátkové zesilovače, malé mixy, síťové distributory, WordClock generátory a především celou paletu pasivních i aktivních DI boxů, včetně duálních a vícekanálových provedení.
 
Třetí sféru působnosti představuje pro společnost ART oblast studiových mikrofonů. V portfoliu můžeme najít celou škálu modelů, zahrnující velko a malomembránové kondenzátorové typy, multipatternové a lampové mikrofony i jejich USB či stereofonní verze. Nechybí ani speciální lahůdky jako páskový (ribbon) mikrofon AR5 se sofistikovanou aktivní elektronikou, nebo velkomembránový dynamický typ D7 určený pro broadcasting.