ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Zvuková technika - ADAM HALL / Příslušenství pro pořádání živých akcí

Firma Adam Hall Ltd. vznikla již v roce 1975 v Southend-on-Sea poblíž Londýna, původně jako producent robustního hardware určeného pro výrobu flight casů. Postupem doby se značka rozvinula do podoby globálního výrobce a distributora s působivou škálou různých řešení určených zejména pro zábavní průmysl, divadla, koncertní aplikace, broadcasting a další významné uživatele.

Dnešní společnost Adam Hall Group, která od roku 1983 sídlí v německém Neu-Anspachu postupně představila a zastřešila více než 30 obchodních značek pokrývajících celou sféru ozvučení, osvětlení, LED, pódiové techniky a příslušenství, které jí umožňují nabízet nejen jednotlivé produkty, ale celé koncepty a hotová řešení.

V produktovém portfoliu tak můžeme najít reproduktory, reproboxy, zesilovače, bezdrátové systémy, inteligentní světla, kabely, ochranné kabelové přejezdy, stojany, hliníkové pódiové konstrukce a pódiové systémy.
Adam Hall nyní nabízí více než 7000 produktů, které jsou obvykle trvale dostupné v jeho skladech a mohou tak být prakticky okamžitě dodány zákazníkovi. Díky tomu se dealeři, poskytovatelé rentálních služeb či systémoví integrátoři mohou spolehnout na to, že svůj ucelený balík kvalitních produktů pro své mobilní či instalační projekty budou mít k dispozici vždy v bezkonkurenčně krátkém čase.

Firma se ráda chlubí statistikami, které mluví o tom, že její aktuální roční obrat představuje 82 000 000 Euro, spokojenost zákazníků s jejími produkty dosahuje 94 %, skladová dostupnost 97 % a její výrobky chrání 130 patentů či registrovaných průmyslových designů.
 
Produkty této značky koupíte u našich DEALERŮ