ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zvuková a konferenční technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Světelná a projekční technika - CHRISTIE / Profesionální projekční systémy a vizuální technologie

Společnost Christie se zabývá vizuálními technologiemi a nabízí různá řešení pro obchod, zábavu i průmysl. Její první zkušenosti s projekcí spadají do roku 1929 a s profesionálními projekčními systémy do roku 1979. Za tu dobu si společnost vybudovala pozici jedinečného výrobce širokého spektra projekčních systémů pro použití v kinech, soukromých i vládních organizacích, řídicích místnostech, vzdělávacích a tréninkových zařízeních, médiích a dalších odvětvích. Christie zároveň přináší i komplexní řešení pro vznik špičkových 3D projekcí, vizualizací a simulací. Společnost Christie je globálním lídrem na poli digitální projekce, která za svou historii realizovala více než 100 000 instalačních projektů po celém světě.

Technologie Christie
Široký záběr technologií Christie zahrnuje DLP® Cinema™ projektory pro kina, LCD a DLP® projektory, moduly pro zpětnou projekci, videostěny, převratné technologie pro 3D, virtuální realitu a simulaci,

Globální hráči důvěřují Christie
Společnost Christie se může pochlubit dlouhou historií dodávání vysoce spolehlivého řešení a bezprecedentní kvality zákaznického servisu a podpory na celosvětové úrovni. Mezi její zákazníky patří např. Boeing, Caterpillar, Microsoft, NASA, Pixar Animation Studios, Shell, Siemens či Sony Picture Studios.