ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kompletní rekonstrukce sálu KULTURNÍHO DOMU CHODOVÁ PLANÁ


 

Městys Chodová Planá má rozhodně co nabídnout.
Může se pochlubit krásným historickým pivovarem, malebným náměstím s pivními lázněmi, a nyní i profesionální ozvučovací a osvětlovací technikou na nejvyšší úrovni.

Projekt kompletní rekonstrukce sálu kulturního domu jsme realizovali ve spolupráci s firmou AVLtechnic - s panem Ondřejem Vrbkou. 

Podle projektu, části audio a scénické osvětlení, vytvořeným naší společností, byl zrekonstruován sál, včetně nových rozvodů elektra a společně s dodavatelem jevištních technologií a akustických řešení, byl prostor upraven dle moderních standardů.

ŘEŠENÍ:

Srdce systému se ukrývá v technologickém rozvaděči na jevišti, kde jsou instalovány produkty výrobce Harman Profesional, Visual Production a Chauvet Profesional.

Obsluha systému se může těšit z bezdrátového ovládání pomocí tabletu, a to jak v rámci uživatelské úrovně, tak i s rozhraním digitálních zvukových a osvětlovacích pultů pro profesionální obsluhu.
Samotný sál je vybaven ozvučením typu Column-array JBL CBT 1000 série, který poskytuje výbornou srozumitelnost v jakékoliv části sálu.
Přizvučeno je i vedlejší přísálí pomocí reproduktorů JBL Control 29.

Osvětlení je realizováno svítidly z dílny Chauvet DJ a Chauvet Pro, konkrétně pak typy Chauvet Ovation F-145WW, Chauvet EVE-P160RGBW, Chauvet CorePar120, Chauvet Intimidator Spot 260 a 375ZX.

Celé řízení je svěřeno Audio-procesoru BSS, DMX řídící jednotky LPU-2 a audio pultu UI24R.