ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co je nového

19.02.2024
Shure MXA901 – konferenční stropní a závěsný array mikrofon

 

Od konferenční audio techniky je prakticky vždy vyžadováno, aby citlivě a nenápadně zapadla do prostoru a měla decentní, nerušivý vzhled. Estetika výrobku však nikdy nemůže být na úkor zvuku – zejména srozumitelnosti. Nový konferenční array mikrofon MXA901 ze série Shure Microflex Advance je doslova dokonalým ztělesněním těchto požadavků, které navíc dokáže splnit s nevídanou flexibilitou. 

Je skryt v nenápadném kruhovém modulu o průměru 34 cm, který můžete, jak plně zabudovat do standardizovaných stropních podhledů, tak jej prostřednictvím celé škály montážního příslušenství hned několika způsoby přirozeně zavěsit do prostoru tak, že jeho přítomnost nebudete vnímat o nic víc, než byste vnímali třeba pokojové svítidlo. Svým snímacím polem dokáže dokonale pokrýt prostor o rozměru 6 x 6 m a v případě požadavku na pokrytí větší plochy lze mikrofony libovolně škálovat
Mikrofon je připraven k použití okamžitě po vybalení z krabice – díky univerzálnímu snímacímu patternu podpořenému technologií „Single Zone Automatic Coverage“ od svého uživatele vyžaduje před použitím opravdu jen minimální nastavení. 

Součástí výbavy je digitální signálový procesor IntelliMix, nabízející automatickou mixáž, potlačení akustického echa, redukci šumu, automatické nastavení vstupního zisku, kompresor/limiter, delay a parametrický EQ. Výstup mikrofonního pole je realizován prostřednictvím jediného kanálu digitálního síťového formátu Dante/AES67, který zahrnuje hlasy všech mluvčích v pokrývané oblasti. Napájení probíhá po síťovém kabelu v režimu PoE.
Mikrofon je certifikován pro použití s oblíbenými konferenčními platformami Zoom Rooms a Microsoft Teams Rooms.

K dispozici je v bílém, černém a stříbrném barevném provedení.

Více info na stránkách výrobce.

Video představení.