Zvuková technika Světelná a projekční technika Hudební nástroje

Hudební nástroje - PEAVEY / Kytary, kytarové aparáty a zvuková technika

Poháněna jedinečným dědictvím inovace a totální oddaností kvalitě a spolehlivosti, značka Peavey Electronics ztělesňuje snahu o dosažení dokonalosti v hudbě a zvuku. Je jejím sjednocujícím duchem. A nepřestává být osvědčená ani dnes.
 
Již přes pět dekád razí Peavey svou vlastní cestu vstříc hudební dokonalosti. Hartley Peavey ji založil v roce 1965 jako jednočlennou firmu a dnes je Peavey Electronics Corporation jedním z největších výrobců a dodavatelů hudebních nástrojů, zesilovačů a profesionálních audio systémů na světě – distribuuje více, než 2000 produktů do více, než 130 zemí.
 
„Abyste byli lepší, z definice musíte být jiní“ je slavný Hartleyho výrok. To, co činí značku Peavey jinou, je závazek přistupovat k obchodu s unikátní vizí, od designu produktu přes distribuci až po bytí největším nezávisle vlastněným výrobcem v byznyse. Jeho cesta vedla k více, než 180 patentům a inovacím ve způsobu, jakým dnes slyšíme a hrajeme hudbu.
 
Navzdory přesouvání množství výrobních kapacit do Číny jsou zásadní produkty značky Peavey stále vyráběny ve Spojených státech (např. řady 6505, 3120, Triple XXX II, Butcher Series, Nashville Series, Composite Acoustics, Elements Series, SP Series a další).
 
Podívejte se na mikrostránky o konkrétních produktech:
 
Produkty této značky koupíte u našich DEALERŮ.