kde nás najdete
Ocelářská 937/39
190 00 PRAHA 9 - VYSOČANY
|
PROVOZNÍ DOBA |
|
Pondělí
|
8.30 - 17.30 |
|
Úterý
|
8.30 - 17.30 |
|
Středa
|
8.30 - 17.30 |
|
Čtvrtek
|
8.30 - 17.30 |
|
Pátek
|
8.30 - 17.30 |
| |
|
KDE NÁS NAJDETE |
 |
GPS poloha: 50°6'22.75"N; 14°29'39.8"E Fotografie lokality a sídla naší firmy najdete ve fotogalerii
zde
HROMADNOU DOPRAVOU: Ideální spojení je prostřednictvím MHD, metrem B na stanici Českomoravská. Odtud je to pěšky cca. 1 minuta chůze. Také lze využít tramvajových linek č. 8, 19 (zastávka poliklinika Vysočany, odtud pěšky cca. 3 minuty), č. 3 (zastávka Sazka Aréna, odtud pěšky cca. 4 minuty) nebo autobusové linky, jedoucí na autobusové nádraží Českomoravská. Vlakem na nádraží Praha - Libeň, odtud pěšky cca 10 minut.
AUTEM - ZE SEVERU: Z dálnice D8 odbočte na Prosek, pokračujte po ulici Vysočanská přes celé sídliště Prosek až na křižovatku k supermarketu Billa. Tady se dáte rovně a pokračujte z kopce po Vysočanské estakádě dolů do Vysočan. Podjedete železniční most a na křižovatce na náměstí OSN pokračujte rovně. Po pravé ruce míjíte stanici metra Vysočanská a obchodní centrum, pokračujete rovně po Freyově ulici a před dalším železničním mostem zabočte doprava do ulice Ocelářská. Po 300 metrech přijedete na kruhový objezd, zde pojedete rovně a vzápětí po pravé straně uvidíte budovu Music City. Jste u cíle.
AUTEM - Z VÝCHODU: Ze směru Mladá Boleslav (R10) a ze směru Hradec Králové (D11) odbočte na Černý Most a pokračujte kolem Hornbachu a Elektroworldu po Chlumecké ulici směrem do centra, ulice přechází v Poděbradskou, až do Hloubětína na světelnou křižovatku ulic Kbelská - Průmyslová - Poděbradská. Tuto křižovatku projedete rovně a pokračujete dále po Poděbradské až na křižovatku Harfa u Libeňského nádraží. Tady odbočte vpravo do ulice Freyovy, po pravé straně míjíte benzinovou stanici Shell. Držte se v levém jízdním pruhu, podjedete železniční most a vzápětí budete odbočovat vlevo do ulice Ocelářská. Po 300 metrech přijedete na kruhový objezd, zde pojedete rovně a vzápětí po pravé straně uvidíte budovu Music City. Jste u cíle.
AUTEM - ZE ZÁPADU: Ze směru Plzeň D5, Příbram R4 je nejlepší sjet na konci dálnice na městský okruh, a po Jižní spojce jet směrem Štěrboholy. Na velké mimoúrovňové křižovatce před nákupním centrem Europark Štěrboholy pak odbočit směr Hloubětín na ulici Průmyslová. Po ní rovně až na křižovatku ulic Kbelská - Průmyslová - Poděbradská, tady odbočte vlevo a pokračujte dále po ulici Poděbradské až na křižovatku Harfa u Libeňského nádraží. Zde odbočte vpravo do ulice Freyovy, po pravé straně míjíte benzinovou stanici Shell. Držte se v levém jízdním pruhu, podjedete železniční most a vzápětí budete odbočovat vlevo do ulice Ocelářská. Po 300 metrech přijedete na kruhový objezd, zde pojedete rovně a vzápětí po pravé straně uvidíte budovu Music City. Jste u cíle.
AUTEM - Z JIHU: Nejjednodušší příjezd ze směru Praha 4, Praha 10, Průhonice, dálnice D1, je po městském okruhu, kde u nákupního centra Europark Štěrboholy odbočíte na Průmyslovou ulici ( směr Teplice ) nebo dle dopr.situace přímo pojedete po Průmyslové ulici. Po té pokračujte až do Hloubětína na křižovatku ulic Kbelská - Průmyslová - Poděbradská. Zde odbočte vlevo a pokračujte dále po ulici Poděbradské až na křižovatku Harfa u Libeňského nádraží. Zde odbočte vpravo do ulice Freyovy, po pravé straně míjíte benzinovou stanici Shell. Držte se v levém jízdním pruhu, podjedete železniční most a vzápětí budete odbočovat vlevo do ulice Ocelářská. Po 300 metrech přijedete na kruhový objezd, zde pojedete rovně a vzápětí po pravé straně uvidíte budovu Music City. Jste u cíle.